Header Ads

Prismacolor Kalemleri Satın Almak İstiyorum Nereden Alabilirim?


Malum, resim çizen kişilerin gözünde kalemler bulunmaz nimetlerden birisi. Bu kalemlere her türlüsünü örnek verebilirim, ancak ben bu yazımda size Prismacolor kalemleri satın almak isteyen kişilere yani Türkiye'de Prismacolor kalemi bulamayanlara olacak. Prismacolor Premier kalemlerini satın almanız için size aşağıda link te vereceğim.

Prismacolor kuruboya kalemleri, Faber Castell Polychromos kalemleri gibi üst sınıf kalitede üretilmiş bir kalem markasıdır. Genellikle YouTube'da görürsünüz, çizim yapan insanlar videolarında Prismacolor Premier kalemleri kullandığını söyler, söylemiyorlarsa da videoda kalemlerden siz tanıyabilirsiniz. Renk tonlamaları olarak gerçekten Prismacolor Premier kuruboya kalemleri müthiş diyebilirim.

Prismacolor Kalemleri Satın Almak İstiyorum Nereden Alabilirim?


Prismacolor kalemleri satın almak istiyorum, nereden alabilirim? Gelelim sorumuzun cevabına...

Aslında bu kalemleri Türkiye'de bulmak oldukça zor. Belki bulunduğunuz yerde yerel kırtasiyelerde (çok ufak kırtasiyelere de gitmeyin, kendileri hayatta satmazlar bu kadar pahalı kuruboya falan) şansınız yaver giderse bulabilirsiniz.

Diğer bir yol ise yurtdışından sipariş vermekten geçiyor. Benim de sipariş vermeyi düşündüğümü söyleyebilirim. Zaten kuruboyalar elime geçtiğinde sizlere YouTube için video çekerek ve sitemde yazılı olarak kalemleri tüm ayrıntılarıyla tanıtacağım. Eğer siz de Prismacolor Premier satın almak istiyorsanız Aliexpress'ten Burayı Tıklayarak ilgili bağlantıya gidebilir ve kuruboyaları satın alabilirsiniz. Şu anki fiyatı 65.45$ olan (19.05.207 tarihinde Yaklaşık olarak 237.20₺ gibi bir etikete sahip) Prismacolor kalemleri satın alabilir ve ücretsiz kargo ile evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Peki Vergi Öder miyim Kalemler İçin?


Genellikle satıcılar fiyatları düşük göstererek gümrüklerde sorun olmasını engelliyor. Bu nedenle de Vergi ödemezsiniz. Ama yine de satıcıya düşük göstermesi için mesaj iletebiliyorsunuz. Yani siz bu kalemi satın aldığınızda 65$ ödeyeceksiniz ancak satıcı kargolarken 15$ fiyat etiketli diyerek size gönderecek. Ülkemizde 30$ altında alışverişlerde vergi olmadığını söyleyeyim.

Hiç yorum yok :

Blogger tarafından desteklenmektedir.